ANASAYFA HAKKIMIZDA

Özbek Tekstİl Gıda İnş.San.Ltd.Ştİ

Tekstil Yardımcı Kimyasalları & Tekstil Boyaları

Hakkımızda

ÖZBEK KİMYEVİ ÜRÜNLER TEKSTİL İNŞAAT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ; ilk yıllarında iç piyasadan tedarik ederek satışa sunduğu tekstil boyalarını, 2011 yılı itibari ile Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden ithalatını gerçekleştirmeye başlamış, 2012 yılı itibari ile de TÜRKİYE’ de kendi üretimini gerçekleştirdiği, kimyasal ve yardımcı kimyasalların pazarlamasını yaparak , aylık ortalama 900 Ton Reaktif ve Direct Boya Üretimi Yapmakta olan JAGSON COLORCHEM HİNDİSTAN firmasının da Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Şirketimiz müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinerek, piyasa dinamiklerine uygun olacak maliyet ve kalitede hizmetler sunmaya çalışmış, yatırımlarını günden güne güçlendirerek kendisini daha da geliştirmiş, pazarda memnuniyet verici seviyeye ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz 2025 yılında pazar lideri olan ve tüm Türkiye’de etkin faaliyet gösterebilen ulusal bir firma haline gelebilmektir.İç ve dış ürünlerimiz tanıtımı ve pazarlanmasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirerek bulunabilirliğini ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlamak..

İnsana ve insan sağlığına değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen,köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübe ile,sürdürdüğü işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile verimli karlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümek..

Yetkin çalışanları rekabette itici güç olacağının bilinicinde olarak uygulanan yenilikçi insan kaynakları sisteni ve öğrenen organizasyon kültürü ile çalışan bağlılığının ve mennuniyrtinin en üst seviyeye ulaşmasını sağlamak..

Sosyal sorumluluk bilinci ile çevreyi ve doğal kaynakları korumak, etik değerlere önem vermek, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktır...

Misyonmuz

Firmamızın misyonu; boyahanelerin ve bayilerimizin kimyasal ve boya tedarik unsurlarını; uygunluk,standardizasyon,maliyet ve devamlılık açısından güvence altına almak, sürekliliğini sağlamaktır.

Özbek Kimyevi Ürünler, tüm müşterilerimize kalite, tedarik, maliyet ve teknik servis noktasında üst düzey hizmet vererek rekabet gücü kazandırmak amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla müşterilerimizle ilişkilerimiz karşılıklı GÜVEN temelinde kurulup, satış değil İŞBİRLİĞİ ekseninde geliştirilmiştir. Firmamız işte bu noktada ürün veren değil güç ve güven veren bir firma olmayı kendine görev edinmiştir.

ÖZBEK KİMYEVİ ÜRÜNLER SATIŞ PRENSİPLERİ

1-Fiyat odaklı değil standardizasyon ve süreklilik odaklı boya, kimyasal ve hammadde seçimi.

2-Boya, Kimyasal ve Hammadde girişinden fabrika teslimine kadar sıkı kontrol süreci.

3- Prosese uygun , güvenli ve ekonomik formülasyon ve reçeteler

4-Güçlü stok anlayışı ile kesintisiz tedarik imkanı.

5-Alanımızda sürekli gelişmeyi arayarak yeniliklere açık olmak.

Görünümünüzü Özelleştirin

Yazı tipi boyutunu,renk ve arkaplanı yönet

Yazı Boyutu

Aa

Aa

Renginizi Seçiniz

Arka Plan

Beyaz
Mat
Siyah